Hollywood starı, Türk dönerine hayran kaldı!

Hollywood starı, Türk dönerine hayran kaldı!

Almanya’da bir dizi ziyaretlerde bulunan ünlü Hollywood yıldızı Barbara Nedeljakova, Kuzey Ren Vestfalya eyaletine bağlı Recklinghausen şehrinde faaliyet gösteren Türk restoranını ziyaret etti. Türk mutfağını test eden ünlü yıldız, tadına baktığı Türk dönerine tam not verdi.

MANGAL HAZIRLADI

Restoran sahibi Ercan Kerekli’den dönerin yapılışı hakkında bilgi alan Barbara Nedeljakova, mangalın başına geçerek müşterilere mangal hazırladı. Barbara Nedeljakova, “Almanya’da Türk mutfağını görmek beni mutlu etti. Almanya’da döner çok meşhur. Bu restoranda Türk mutfağı çok iyi tanıtılıyor. Ülkesinden uzaktaki insanların böylesine güzel hizmet sunması memnuniyet verici. Ülkelerinin yemek kültürünü tanıtıyorlar. Ben de Türk mutfağını çok beğendim. Yemekler ve tatlılar harika. Türk misafirperverliğine hayran kaldım. Bir daha ki sefere de bu restorana gelmek isterim” dedi.

Restoran sahibi Ercan Kerekli de, ünlü yıldıza kendi restoranında yemek yemesinden dolayı teşekkür ederek şunları söyledi: “Biz, Almanya’da Türk mutfağını en iyi şekilde tanıtıyoruz. Ünlü bir ismin bizi seçmesi mutlu etti. Dönerimizden çok memnun kaldı. Mutfağımızı test ederek, tam not verdi. Kendisine teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Ünlü yıldız Barbara Nedeljakova daha sonra restoran çalışanları ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s