Şoke eden manzara! Ölen annesinin başında…

Şoke eden manzara! Ölen annesinin başında...

Hindistan ’ın Madhya Pradeş eyaletinde polis tren raylarının yanında insanın içine işleyen bir manzara ile karşılaştı. Yerde yatan cansız bir kadın ve açlıktan ne yapacağını bilemeyen ağlayarak annesinin göğsünden süt emmeye çalışan bir bebek… 17 aylık bebek ne olduğunu anlayamadığı için ısrarla annesinden süt almaya çalışıyordu. 

Polis memuru olayı şu sözlerle anlattı: Yerde yatan bir kadın gördük. Kadına yaklaştıkça hemen yanında ağlayan ve bir yandan annesinden süt emen bir erkek bebek… Çocuk sürekli ağlıyordu. Ancak annesi ona cevap vermiyordu. O yine de annesinin göğsünü tuut ve sütünü içmeye başladı. Gerçekten şoke olmuştuk. Çok üzücüydü. Kadın cansız bir şekilde yatıyordu ve bebeği süt istiyordu. Hayatım boyunca böyle bir şey görmedim. Bu hepimiz için çok duygudaş bir andı.

Kadının nende öldüğü bilinmiyor ancak polis bir kaza olabileceğinne şüpheleniyor. Genç annenin cansız bedeni bulunduğu sırada burnundan be kulaklarında kan geldiği belirtiliyor. Konuyla ilgili soruşturma başlatıldı. Bebekse  en yakın hastanede bakım altına alındı.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s